logo
 • Kontakt on-line
 • Umów wizytę
  22 230 2686
  22 262 8686
 • Centrum medyczne eMKMed
  ul. por. Jana Białka 5
  05-530 Góra Kalwaria

Witamy w eMK-med

NZOZ eMKmed jest, nowoczesną, nowo wybudowaną przychodnią w 2008 roku.
Spełnia wszelkie wymogi Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie wymagań,jakim powinny odpowiadać pod względem fachowym i sanitarnym pomieszczenia i urządzenia zakładu opieki zdrowotnej.

Zakład uzyskał wpis do Rejestru Wojewody 9 grudnia 2010 r.

NZOZ eMKmed usytuowany jest w centrum miasta Góra Kalwaria, położona jest w dogodnym punkcie lokalizacyjnym na terenie byłej Jednostki Wojskowej, niedaleko dworca autobusowego dogodnymi miejscami parkingowymi. Jest jedynym Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w tej okolicy który posiada największą ilość lekarzy specjalistów jako jedyni w mieście wykonujemy badania Echo serca,Holter, Usg doppler żył i tętnic oraz stawów u dorosłych oraz dzieci, wykonujemy drobne zabiegi chirurgiczne, elektorkoagulacje i zabiegi kriochirurgiczne. Mamy przyjemność współpracować z wieloma firmami z Góry Kalwarii w ramach Medycyny Pracy oraz z firmami świadczącymi usługi medyczne.

Przychodnia jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz rodziców z małymi dziećmi.
Dewizą Centrum Medycznego eMKmed jest wysoka jakość świadczeń. Cel ten realizujemy wprowadzając standardy obsługi pacjenta obowiązujące w tego typu placówkach. System rejestracji i uzgadnianie terminów wizyt zapewniają naszym pacjentom niespotykaną gdzie indziej wygodę. Przychodnia wyposażona jest w nowoczesną aparaturę medyczną, której asortyment jest systematycznie poszerzany. Pracujący tutaj lekarze, to doborowa kadra medyczna, która kształciła się na najlepszych uczelniach medycznych w Polsce oraz posiadająca dużą praktykę zawodową w Klinikach i Specjalistycznych Oddziałach Szpitalnych. Znaczna część z nich obok stopnia specjalisty posiada tytuł doktora nauk medycznych. Nasi doktorzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w zagranicznych i krajowych sympozjach naukowych. Wizyty lekarskie umożliwiają szczegółowe poznanie problemów chorego oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych, co zdobyło sobie uznanie wielu pacjentów. Ambicją kierownictwa Poradni jest otoczenie pacjentów troskliwą opieką i zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa oraz zapewnienie całej diagnostyki w jednym miejscu.
Stałym pacjentom, a jest to grupa ponad 4 tysięcy osób, przychodnia kojarzy się przede wszystkim z takimi poradniami jak Laryngologiczna Dermatologiczna Ginekologiczna Kardiologiczna Urologiczną Ortopedyczną i Neurologiczną oraz wiele innych.
Proponujemy Państwu świadczenia medyczne w kameralnych, przyjaznych warunkach. Zapewniając miłą, życzliwą oraz ciepłą atmosferę. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom doskonalimy nasze procedury, wprowadzamy nowatorskie rozwiązania w celu zapewnienia wysokiej jakości usług medycznych.
Najważniejszym priorytetem w codziennej działalności placówki jest dbałość o zdrowie, bezpieczeństwo i wygodę Naszych Pacjentów.

Serdecznie zapraszamy.
Zespół eMK-med