• Kontakt on-line
  • Umów wizytę
    22 230 2686
    22 262 8686
  • Centrum medyczne eMKMed
    ul. por. Jana Białka 5
    05-530 Góra Kalwaria

Rodzinne Centrum Medyczne eMKmed jest dynamicznie rozwijającą się placówką zlokalizowaną w Górze Kalwarii. Największa liczba lekarzy różnych specjalizacji, wysoki poziom świadczonych usług oraz nowoczesne wyposażenie plasuje eMKmed na pozycji lidera. W związku z planowanym otwarciem nowej przychodni eMKmed prowadzi rekrutację na stanowisko:

REJESTRATORKI MEDYCZNEJ

Miejsce pracy: Góra Kalwaria

Zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

– bieżąca obsługa oraz rejestracja Pacjentów do lekarzy,
– prowadzenie dokumentacji medycznej, kalendarzy rejestracji, ewidencji wykonanych usług oraz archiwizacja w/w dokumentów,
– przyjmowanie należności od Pacjentów,
– bieżące prace organizacyjne w placówce.

Jeżeli jesteś osobą:

– doświadczoną w pracach administracyjnych oraz w obsłudze Klienta/Pacjenta,
– posiadającą nienaganną aparycję i wysoką kulturę osobistą,
– potrafiącą obsługiwać kasę fiskalną i terminal płatniczy oraz programy biurowe i medyczne,
– łatwo nawiązującą kontakty,

to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie.

Jeżeli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, towarzyszą Ci cechy takie jak uczciwość, punktualność oraz dokładność i zaangażowanie, to na pewno jesteś idealną Kandydatką na to stanowisko.

W zamian za powyższe oferujemy:

– stałe zatrudnienie w stabilnym Centrum Medycznym,
– elastyczne godziny pracy,
– przyjazną atmosferę,
– możliwości rozwoju,
– uczestnictwo w licznych szkoleniach.

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) powinny zostać przesłane na adres: rekrutacja@emkmed.pl, oraz zawierać następującą klauzulę:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Rodzinne Centrum Medyczne eMKmed z siedzibą w Górze Kalwarii przy ulicy por. Jana Białka 5 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Rodzinne Centrum Medyczne eMKmed z siedzibą w Górze Kalwarii przy ulicy por. Jana Białka 5.”

Centrum Medyczne eMK-med zatrudni w swoich placówkach w Górze Kalwarii lekarzy następujących specjalizacji:

  • Medycyna Pracy

  • Lekarz Medycyny Rodzinnej

  • Okulistyka

  • Endokrynologia

  • Urologia dziecięca

  • Hematologia

  • Ginekologia – położnictwo

  • Alergologia

  • Kardiologia dziecięca

  • Neurologia

  • Laryngologia

  • Pediatria

  • Chirurgia ogólna

  • Ortopedia /Traumatologia

  • Dermatologia dziecięca

Centrum Medyczne eMK-med. zatrudni w swoich placówkach w Górze Kalwarii:

  • Pielęgniarki