Dołącza do nas nowa specjalistka fizjoterapii, Pani Joanna Połańska

Dołącza do nas nowa specjalistka fizjoterapii, Pani Joanna Połańska

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że od 14 sierpnia do naszego zespołu dołączy pani Joanna Polańska — wyjątkowa specjalistka w dziedzinie fizjoterapii, w tym fizjoterapii uroginekologicznej dla kobiet.

Otwieramy nowy rozdział w ofercie naszej placówki medycznej eMKmed, aby zapewnić kompleksowe wsparcie zdrowia kobiet w różnych etapach ich życia.


Pani Joanna specjalizuje się w:


Masażu tkanek głębokich: Skuteczny masaż, który pomaga złagodzić napięcie mięśniowe i zniwelować bóle.

Terapii punktów spustowych: Wykorzystuje techniki terapii punktów spustowych, które mogą przynieść ulgę w przypadku różnego rodzaju dolegliwości.

Terapii manualnej: Zajmuje się terapią manualną, która pomaga w poprawie ruchomości stawów i złagodzeniu bólu.

Suchym igłowaniu: Wykorzystuje suchą igłoterapię jako skuteczną metodę leczenia różnych problemów mięśniowo-szkieletowych.

Fizjoterapii uroginekologicznej kobiet: Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej, dzięki czemu może kompleksowo wspierać zdrowie kobiet w różnych aspektach.


Zajmuje się między innymi:


Zespołami bólowymi kręgosłupa: Oferuje terapię dla osób z bólami kręgosłupa, które utrudniają codzienne funkcjonowanie.

Rehabilitacją pourazową i pooperacyjną: Wspomaga proces powrotu do pełnej sprawności po urazach i operacjach.

Dolegliwościami w obrębie miednicy: Specjalizuje się w leczeniu różnych dolegliwości związanych z obszarem miednicy, takimi jak bóle spojenia łonowego, obniżenie narządów miednicy mniejszej, rozejście mięśnia prostego brzucha, dolegliwości bólowe okolicy miednicy mniejszej oraz obniżenie napięcia mięśniowego w miednicy mniejszej.

Pracą z kobietami w ciąży i połogu: Zapewnia wsparcie dla kobiet w trakcie ciąży, przygotowuje do porodu, a także oferuje kompleksową terapię dla kobiet po porodzie. Praca z oddechem oraz edukacja pacjentki stanowią istotną część tego obszaru.

Nietrzymaniem moczu i bolesnymi stosunkami: Pomaga w radzeniu sobie z problemami nietrzymania moczu (wysiłkowe/ pęcherz nadreaktywny/ parcia naglące) oraz bolesnymi stosunkami.

Bolesnym miesiączkowaniem: Specjalizuje się w łagodzeniu i leczeniu bolesnych miesiączek oraz związanych z nimi dolegliwości.

Dysfunkcjami seksualnymi oraz psychologią i seksuologią: między innymi pochwicą oraz brakiem satysfakcji seksualnej. Wrażliwe zagadnienia zawsze traktowane są z pełnym zrozumieniem i profesjonalizmem.

Schorzeniami ginekologicznymi i pessaroterapią: Oferuje skuteczną terapię dla kobiet z różnymi schorzeniami ginekologicznymi, w tym endometriozą oraz wykorzystuje pessaroterapię w radzeniu sobie z niektórymi dolegliwościami.


Jej zaangażowanie, ciągłe doskonalenie zawodowe oraz indywidualne podejście do pacjentów sprawiają, że jesteśmy przekonani o wysokim poziomie usług, jakie może zaoferować.


Zapraszamy do umawiania wizyt już od 14 sierpnia. Pani Joanna Polańska przyjmuje pacjentów w poniedziałki w godzinach od 15 do 20.


Dbaj o swoje zdrowie pod okiem doświadczonej fizjoterapeutki, pani Joanny Polańskiej w eMKmed!