Nowa metoda EUROMicroblot: rewolucyjne badanie przeciwko antygenom Borrelia

Nowa metoda EUROMicroblot: rewolucyjne badanie przeciwko antygenom Borrelia

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu nowej metody badania, która znacząco podnosi jakość diagnozy oraz leczenia infekcji spowodowanych przez bakterie z rodzaju Borrelia. Metoda ta, znana jako EUROMicroblot, jest przełomem w identyfikacji antygenów Borrelia (IgM i IgG), umożliwiając precyzyjniejsze i bardziej skuteczne leczenie.


Czym jest EUROMicroblot?


EUROMicroblot to zaawansowana technologia, która umożliwia identyfikację antygenów Borrelia (IgM i IgG) w sposób bardziej precyzyjny i wczesny niż dotychczasowe metody. Bakterie z rodzaju Borrelia są odpowiedzialne za infekcje, takie jak borelioza, które mogą prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych, w tym problemów neurologicznych i stawowych. Dzięki tej nowoczesnej technologii możliwe jest szybkie wykrycie obecności tych antygenów nawet we wczesnych stadiach infekcji, co umożliwia natychmiastowe podjęcie skutecznego leczenia, zmniejszając ryzyko dalszych powikłań.


W ramach nowej metody EUROMicroblot oferujemy Pacjentom badania:

  • BORM-W1 P-ciała/Borrelia IgM
  • BORM-W1 P-ciała/Borrelia IgG


Umożliwiają one dokładne zbadanie poziomu przeciwciał (IgM i IgG) przeciwko antygenom Borrelia.


Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące nowej metody EUROMicroblot lub chciałbyś umówić się na badanie, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy tu, aby zapewnić Ci najlepszą opiekę medyczną i wsparcie w walce z infekcjami spowodowanymi przez bakterie Borrelia.

Zespół eMKmed