Nowe zasady przyjęć Pacjentów

Nowe zasady przyjęć Pacjentów

Szanowni państwo,

 w związku z zachorowaniami personelu w naszej placówce i ograniczeniami usług w dwóch budynkach oraz przez narzucone przepisy i restrykcje wprowadzamy nowe zasady przyjęć Pacjentów do naszej przychodni.

Prosimy zapoznać się ze szczegółami opisanymi poniżej i ewentualny kontakt mailowy lub telefoniczny. 

Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w tak trudnym dla nas czasie. Dokonujemy wszelkich starań, aby Państwa wizyta u nas odbyła się w sposób bezpieczny.


Nowe zasady przyjęć Pacjentów:


1. Przy potwierdzaniu wizyt, personel rejestracji będzie Państwa informował w którym budynku naszej przychodni odbędzie się wizyta stacjonarna u lekarza specjalisty. 

2. Przed każdą wizytą personel zmierzy Państwa temperaturę oraz przeprowadzi wstępny wywiad na temat Państwa samopoczucia, następnym krokiem będzie wypełnienie ankiety zdrowotnej potwierdzoną czytelnym podpisem.

3. Personel skieruje Państwa do gabinetu w którym odbędzie się wizyta stacjonarna z lekarzem specjalistą.

4. Przypominamy również o limicie ilości osób przebywających w przychodni, z opiekunem mogą przebywać dzieci oraz osoby niepełnosprawne, pozostali Pacjenci proszeni są o przybycie na wizytę bez osób towarzyszących.  

Dbając o Państwa komfort oraz w celu zapewnienia najwyżej formy bezpieczeństwa wprowadzamy ZAPISY DO GABINETU ZABIEGOWEGO , dzięki temu nie będą Państwo zmuszeni do oczekiwania na przyjęcie przed budynkiem przychodni. Pacjenci będą zapisywani w odstępach 15 minutowych.

Prosimy o wyrozumiałość, oraz zwracamy się ze szczególną prośbą do wszystkich Pacjentów aby mieli na uwadze szczególne dobro kobiet w ciąży oraz osób starszych.


O wszelkich zmianach będziemy państwa informować.