O nas

Witamy w Centrum Medycznym - NZOZ eMKmed

Rodzinne Centrum Medyczne eMKmed to zespół lekarzy ponad czterdziestu specjalizacji. W naszej placówce swój gabinet posiada zarówno internista, kardiolog, ginekolog, pediatra, diabetolog, urolog, endokrynolog, logopeda, pulmonolog, okulista, ale nie tylko. Z naszą przychodnią współpracuje również lekarz neurolog – także neurolog dziecięcy. Jesteśmy przygotowani na pomoc zarówno pacjentom dorosłym, jak i dzieciom.

W zakres usług naszej przychodni wchodzi również medycyna pracy. Wykonujemy badania wstępne, okresowe oraz kontrolne pracowników, jak i kierowców. W zakresie medycyny pracy zajmujemy się ponadto badaniem wpływu środowiska pracy na pracownika oraz profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób zawodowych. Nasze centrum medyczne dysponuje własnym laboratorium diagnostycznym, sprzętem do wykonywania badań USG, a także pracownią fizjoterapii. Mogą u nas Państwo skorzystać m.in. z takich zabiegów jak fonoforeza, ultradźwięki, pole magnetyczne, elektroterapia czy też laser punktowy.

Rodzinne Centrum Medyczne znajduje się w Górze Kalwarii (położonej około 30 km od centrum Warszawy). Nasza przychodnia zlokalizowana jest w dwóch budynkach dostosowanych również do osób niepełnosprawnych.

0

SPECJALISTÓW

0

ZADOWOLONYCH PACJENTÓW

0

LAT DOŚWIADCZENIA

0

PACJENTÓW W KARTOTECE

Masz pytania?

Znajdź nas

ul. Por. Jana Białka 3-5
05-530 Góra Kalwaria

OPINIE PACJENTÓW

Dowiedz się co mówią o nas nasi pacjenci