Atopowe zapalenie skóry

Atopowe zapalenie skóry


                                              UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNA KONSULTACJĘ ALERGOLOGICZNĄ !!  

                                            DR TOMASZ GRZELEWSKI  termin wizyt 27.09.2019  04.10.2019  i 11.10.2019

Uporczywy i bardzo nasilony świąd to jeden z najbardziej charakterystycznych objawów atopowego zapalenia skóry.

Atopowe zapalenie skóry  (AZS) jest przewlekłą chorobą skóry.W ciężkiej postaci  AZS charakteryzuje się  rozległymi zmianami skórnymi, swędzeniem, a także  zwiększonym ryzykiem zakażeń skóry .

AZS wiąże się ze znacznym obciążeniem które zazwyczaj obejmuje niską jakość życia , zaburzenia snu i zmniejszenie wydajności pracy.

 Towarzyszą mu często zaczerwienienie, a skora jest podrażniona, przesuszona i skłonna do podrażnień. Choroby nie da się zupełnie wyleczyć, ale coraz bardziej efektywne programy leczenia pozwalają skutecznie trzymać ją w ryzach. Jak ją leczyć i jak skutecznie radzić sobie z nią na co dzień? 

Osoby, które chorują  na atopowe zapalenie skóry , ci u których dotychczasowe leczenie nie przynosiło rezultatów, mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji alergologicznych. Są one skierowane do pacjentów z atopowym zapaleniem skóry (stopień umiarkowany i ciężki) - młodzież od 18 r ż i osób dorosłych. Po konsultacji zainteresowani będą mieli możliwość skorzystania z nowoczesnych metod leczenia w klinice w centrum Łodzi. Rezerwacja wizyt odbywa się pod nr tel. 22 262 86 86 lub 887 130 160.

termin wizyt 27.09.2019    04.10.2019   i 11.10.2019 

Atopowe Zapalenie Skóry jest chorobą przewlekłą i nawrotową, występującą u osób ze skłonnościami do chorób alergicznych. Objawem choroby jest uporczywy i bardzo nasilony świąd .