Kierownik rejestracji

Opublikowane:

02 Marzec 2019

Lokalizacja:

Góra Kalwaria

Stanowisko:

Wynagrodzenie:

Opis stanowiska:
  • Praca kadrowa:
    • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem placówki,
    • Zarządzanie personelem, grafikiem, urlopami,
    • Coaching personelu,
    • Tworzenie sprawozdań podsumowujących wydajność pracowniczą,
    • Praca na rejestracji, dzienne rozliczanie pracowników
  • Praca finansowa:
    • Doradztwo w zakresie prowadzenia polityki cenowej oraz tworzenia strategii handlowej,
    • Doradztwo w zakresie programów lojalnościowych oraz strategii rozwoju firmy, nadzorowanie
  • Praca Social Media:
    • Organizacja zespołu social media i marketingu sieciowego,
    • Budowanie pozytywnego wizerunku placówki na rynku.
Wymagania
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Samodzielność
  • Sprawozdawczość
  • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem i wcześniejsza praca jako menadżer
Oferujemy
  • Umowę etatową lub samozatrudnienie
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz organizacji swojej pracy

Zapoznałem/am się z RODO i zgadzam się na zamieszczone w nim warunki.