Gabinet zabiegowy

Nasz gabinet zabiegowy to miejsce, w którym świadczymy szeroki zakres usług medycznych w komfortowych i bezstresowych warunkach. Wyposażony w najwyższej klasy sprzęt, nasz gabinet zapewnia bezpieczne i profesjonalne przeprowadzanie badań i zabiegów.


Nasz personel medyczny to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale radzą sobie również w pracy z małymi pacjentami. Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom spokojnej i przyjaznej atmosfery, minimalizując stres związany z badaniem.


W naszym gabinecie zabiegowym oferujemy następujące usługi:


Punkcja: Usługa wykonywana przez lekarza ortopedę i reumatologa. Służy do pobierania płynu ze stawów i diagnozy różnych schorzeń.

Szczepienia na grypę: Przeprowadzane przez lekarza rodzinnego internistę lub pediatrę. 

Iniekcje domięśniowe, podskórne i dożylne są skuteczną formą terapii wielu schorzeń.

Zmiany opatrunków: Zdejmujemy, zakładamy i wymieniamy opatrunki. Nasz personel zapewni Ci komfort i odpowiednią pielęgnację ran.

Zdjęcie szwów i opatrzenie rany: Wykonywane również po cesarskim cięciu. Dbamy o to, aby Twoje rany goiły się w odpowiedni sposób.

Mierzenie ciśnienia: Precyzyjne pomiary ciśnienia krwi, aby monitorować zdrowie Twojego serca.

Pomiar glukozy z palca: Badanie poziomu glukozy we krwi, przydatne dla osób z cukrzycą lub podejrzeniem cukrzycy.

Pomiar wagi pacjentek ciężarnych: Ścisła kontrola masy ciała u kobiet w ciąży, zapewniająca zdrowy rozwój płodu.

Mierzenie i ważenie pacjenta: Standardowe badanie podczas wizyty w gabinecie, pozwalające monitorować zmiany w zdrowiu pacjenta.

Pobrania krwi według cennika: Wykonujemy pobrania krwi do badań laboratoryjnych. Koszty są zależne od wybranych badań.

Szybki test na grypę Influenza A/B: Szybki sposób na zdiagnozowanie grypy typu A lub B.

Odbiór od pacjentów materiałów do badań laboratoryjnych (kleszcze, nosicielstwo, inne): Akceptujemy od pacjentów materiały do badań laboratoryjnych w celu dokładnej diagnostyki.

Testy CRP 15, Strep A, H. pylori Ab, H. pylori Ag: Badania diagnostyczne, które pomogą w identyfikacji stanu zdrowia oraz dobrania odpowiednich terapii.


Badania czynnościowe:


Układ krążenia:

  • 24-godzinna rejestracja ciśnienia tętniczego Holter EKG

  • Holter RR

  • EKG spoczynkowe (wyniki w 20 minut)


Układ oddechowy:

  • Spirometria z próbą rozkurczową

  • Badanie pozwalające ocenić wydolność układu oddechowego.


Nasz gabinet zabiegowy skupia się na zapewnieniu profesjonalnych usług medycznych, dbając jednocześnie o wygodę i bezpieczeństwo naszych pacjentów. Nasi specjaliści są gotowi pomóc we wszelkich potrzebach związanych z diagnostyką i leczeniem, dając Państwu poczucie zaufania i komfortu podczas każdej wizyty.

Lekarze