Aktualności

Badanie USG dla dzieci w eMKmed

W eMKmed jesteśmy specjalistami w przeprowadzaniu wysokiej jakości badania USG, które jest skuteczną metodą monitorowania zdrowia i rozwoju Twojego dziecka

Więcej
Światowy Dzień bez TYTONIU

Światowy Dzień bez Tytoniu jest dobrą okazją, by wszyscy wspólnie mogli zatrzymać się na chwilę i zastanowić jak poprawić swoje zdrowie.

Więcej
Videofiberoskop w Górze Kalwarii

W eMKmed na wyciągnięcie ręki mają Państwo dostęp do nowoczesnego sprzętu diagnostycznego. Wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę u specjalisty.

Więcej
Bo najważniejszy jest PACJENT

Do pacjenta w Rodzinnym Centrum Medycznym eMKmed podchodzimy holistycznie. Badanie, diagnoza, edukacja, terapia oraz leczenie są wykonywane przez wykwalifikowanych lekarzy i rehabilitantów.

Więcej
Czas w rehabilitacji jest na wagę złota

Niepokojące objawy nigdy nie znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Najważniejsze by nie nawracał ból a do tego musimy zlokalizować jego źródło. Musimy to połączyć z serią profesjonalnie wykonanych zabiegów w eMKmed.

Więcej
Tydzień dla serca

Jak co rok w Polsce 17 - 24 kwietnia obchodzony jest Tydzień dla Serca. Jego celem jest zapobieganie chorobom serca, profilaktyka oraz zapoznanie z dostępnymi badaniami.

Więcej
Wiosna pełną parą, zadbaj o siebie

Postanowienia związane ze sportem zauważymy u co trzeciej osoby. To super, bo sport to zdrowie. Tylko najlepiej zaczynajmy pod okiem trenera lub w dobrych siłowniach, klubach, aby nie zrobić sobie więcej krzywdy niż pożytku.

Więcej
Holter ciśnieniowy dla naszego serca

Stale rozwijamy się i jako działające od dekady Centrum Medyczne eMKmed staramy się dopasować do potrzeb naszych pacjentów. 
Holter ciśnieniowy to popularne badanie wykorzystywane przez lekarzy w diagnostyce chorób serca.

Więcej
Na ból - rehabilitacja!

Kontrola w Rodzinnym Centrum Medycznym eMKmed u rehabilitanta to sposób na zmniejszenie ryzyka urazów i powikłań w przyszłości.

Więcej