Dołącza do nas nowa specjalistka w dziedzinie USG Dopplera, lekarz Joanna Jagiełłowicz

Dołącza do nas nowa specjalistka w dziedzinie USG Dopplera, lekarz Joanna Jagiełłowicz

Mamy przyjemność ogłosić, że od 6 listopada do naszego zespołu dołączy dr Joanna Jagiełłowicz, lekarz wykonujący USG i USG Dopplera.


Czym jest USG Doppler?


USG Doppler to niezastąpione narzędzie diagnostyczne pozwalające na ocenę przepływu krwi w organizmie. To metoda nieinwazyjna, która dostarcza istotnych informacji na temat stanu naczyń krwionośnych, serca i innych narządów. Badanie to jest stosowane w diagnostyce wielu schorzeń, a także w ciąży w celu monitorowania przepływu krwi do płodu.


Kiedy warto umówić się na wizytę?


Jeśli masz obawy dotyczące stanu swoich naczyń krwionośnych, serca lub innego narządu, warto skorzystać z wizyty u dr Joanny Jagiełłowicz. Badanie USG Dopplera może być zalecane w wielu przypadkach, w tym w celu wczesnego wykrycia problemów z krążeniem krwi. To również doskonała metoda monitorowania ciąży.


Zachęcamy do umówienia się na wizytę!


Zdrowie jest naszym największym skarbem, dlatego w eMKmed dbamy o profesjonalną opiekę medyczną. Jeśli potrzebujesz badania USG lub konsultacji w zakresie ultrasonografii, skontaktuj się z nami i umów na wizytę u dr Joanny Jagiełłowicz - Pani doktor będzie przyjmować pacjentów w każdy poniedziałek.


W eMKmed jesteśmy gotowi zapewnić Ci kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie!