Zapraszamy do skorzystania z usługi EKG dzieci oferowanej w Centrum Medycznym eMKmed!

Zapraszamy do skorzystania z usługi EKG dzieci oferowanej w Centrum Medycznym eMKmed!

Zapraszamy do skorzystania z usługi EKG dzieci oferowanej w Centrum Medycznym eMKmed!


W eMKmed jesteśmy specjalistami w przeprowadzaniu wysokiej jakości badania EKG, które jest niezwykle ważnym narzędziem do monitorowania zdrowia serca Twojego dziecka. Elektrokardiografia to nieinwazyjna procedura diagnostyczna, która pozwala nam uzyskać cenne informacje o pracy serca maluszka.


Dzięki badaniu EKG możliwe jest wczesne wykrywanie ewentualnych nieprawidłowości w rytmie serca czy przewodzeniu impulsów elektrycznych. Pozwala to lekarzom na szybkie podjęcie odpowiednich działań profilaktycznych lub leczniczych, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nasz doświadczony zespół lekarzy przekaże Ci szczegółowe wyniki badań oraz zalecenia dotyczące dalszej opieki nad sercem Twojego dziecka.


Kiedy warto wykonać u dziecka badanie EKG?


Problemy z sercem: Jeśli Twoje dziecko doświadcza niestandardowych objawów, takich jak szybkie lub nieregularne bicie serca, męczliwość, zawroty głowy, duszność czy omdlenia, warto wykonać badanie EKG, aby dokładnie ocenić pracę serca.


Choroby genetyczne: Dzieci z chorobami genetycznymi, zwłaszcza tych związanymi z układem sercowo-naczyniowym, wymagają regularnej kontroli serca przy użyciu EKG. To pozwoli na wczesne wykrywanie potencjalnych problemów i skuteczniejsze zarządzanie opieką medyczną.


Historia chorób serca w rodzinie: Jeśli w rodzinie Twojego dziecka występują przypadki chorób serca, zalecamy regularne badania EKG jako środek zapobiegawczy.


Przed planowanymi zabiegami medycznymi: W przypadku, gdy Twoje dziecko będzie poddawane większym procedurom medycznym, takim jak operacja, badanie EKG może dostarczyć dodatkowych informacji o stanie serca przed planowanym zabiegiem.


Zadbamy o to, aby badanie było dla Twojego dziecka jak najmniej stresujące.


W eMKmed gwarantujemy, że nasz personel medyczny zrobi wszystko, aby wizyta Twojego dziecka była komfortowa i pozbawiona stresu. Rozumiemy, że badania medyczne mogą być nieco przerażające dla najmłodszych, dlatego dbamy o to, aby atmosfera była przyjazna, a sam zabieg EKG przeprowadzony w delikatny i profesjonalny sposób.


Nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6:30 do 11:00, dzięki czemu możesz umówić wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie. Nasz zespół zadba o to, aby badanie zostało przeprowadzone sprawnie, a wynik wraz z opisem będzie gotowy w ciągu 15 minut od zakończenia badania.


Zdrowe serce Twojego maluszka to dla nas priorytet. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić mu najwyższą jakość opieki medycznej i wspierać w pełnym i zdrowym rozwoju.