Lek. Jacob Halpern-Nadel

Zdjęcie - Jacob Halpern-Nadel

Lek. Jacob Halpern-Nadel

Ortopeda

Specjalista chirurgii ortopedycznej, pochodzący z Kopenhagi w Danii.

W 2006 roku ukończył anglojęzyczny wydział Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a następnie podjął staż podyplomowy w Londynie, zakończony zatrudnieniem w renomowanym MCR-STOCER w Konstancinie.


Doktor Halpern-Nadel systematycznie rozwija swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w różnorodnych kursach i szkoleniach, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Jego praktyka kształtowała się w szpitalach o światowej renomie, takich jak Massachusetts General Hospital, Brigham & Women's Hospital oraz Boston Children's Hospital w Stanach Zjednoczonych. Ponadto, zdobywał doświadczenie w brytyjskich placówkach, m.in. Frimley Park Hospital i St. George's Hospital, a także w szpitalach uniwersyteckich w Lucernie (Szwajcaria), Santa Cruz De Tenerife (Hiszpania), Dublinie (Irlandia), Brnie (Czechy), Lyonie (Francja) oraz w największym ośrodku leczenia skolioz na świecie w Nanjing (Chiny).


W latach 2010-2011 specjalizował się w chirurgii urazowej i traumatologii w rodzinnym kraju, Danii, a obecnie regularnie praktykuje głównie w Norwegii. Dr Halpern-Nadel kładzie duży nacisk na stosowanie najnowszej wiedzy medycznej, opartej na solidnych faktach i najnowszych badaniach.


Ostatnie lata poświęcił na poszerzanie swojej wiedzy i doskonalenie praktyki, szczególnie w obszarach leczenia skolioz, wad postawy oraz chirurgii deformacji kręgosłupa, zarówno u dzieci i młodzieży, jak i u dorosłych. Te obszary, stanowiące serce jego zainteresowań zawodowych, są integralną częścią jego praktyki ortopedycznej.


Obecnie przyjmuje pacjentów w Poradni Chirurgii Ogólnej Szpitala św. Anny w Piasecznie, gdzie udziela konsultacji zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jego wielojęzyczność pozwala na komunikację w języku polskim, angielskim oraz skandynawskim (duńskim, norweskim i szwedzkim), a także w języku niemieckim i francuskim.

Przyjmuję bez ograniczeń wiekowych pacjentów.